ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir شرکت دانش بنیان می باشد که اهداف بسیاری در زمینه های مختلفی دارد .

 

این مجموعه در حوزه اعطای تسهیلات وام های بانکی، فروش اقساطی انواع کالا و همین طور اخذ نمایندگی می باشد .

– اعطای تسهیلات بانکی :

ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir ارائه دهنده انواع تسهیلات وام های بانکی از جمله : تسهیلات بانک پاسارگارد ، تسهیلات بانک آینده،تسهیلات بانک ملی ، تسهیلات بانک رسالت و همینطور بانک های دیگر می باشد.

اعطای نمایندگی از شرکت ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir بدون نیاز به سرمایه با تسهیلات بانکی میباشد .

– فروش اقساطی کالا :

یکی دیگر از خدمات ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir ایجاد بستری مناسب برای تولید کننده ، مصرف کننده و کارخانجات است .

اعطای نمایندگی ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir در سراسر کشور ، فروش اقساطی کالا با تسهیلات بانکی به صورت اقساطی و بدون نیاز به پیش پرداخت . و همین طور می توانید در شهر خود پر فروش ترین محصولات و بهترین خدمات را شناسایی کرده و برای ایجاد پروژه کاری خود با درامدی بالا و سود دهی عالی داشته باشید که اینها از مزایای نمایندگی ایرانیان اعتماد می باشد .

فروش اقساطی کالا از جمله : یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، تلوزیون ، جارو برقی ، تخت خواب ، میز و صندلی ، مبلمان ، ماکروفر، پکیج و آبگرمکن می باشد .

کارشناسان و بازرسان شرکت ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir همواره در تلاش می باشند که بهترین خدمات یکپارچه را با کیفیت بالا در راستای حمایت از تولید کننده ارائه دهند تا محصولات با ارزان ترین قیمت و بالا ترین کیفیت به دست مصرف کننده برسد .

هدف از ایجاد نمایندگی سرعت بخشیدن در فرایند معاملات و داد و ستد مالی ، ایجاد گارانتی ، ایجاد امنیت ، پشتیبانی کالا و خدمات برای مصرف کننده می باشد .

– مزایای اخذ نمایندگی ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir :

اخذ نمایندگی از ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir باعث افزایش فروش، افزایش سرمایه ، افزایش درآمد و سود دهی فوری و ایجاد بستری مناسب برای برند شما به تمامی بازار های هدف می باشد .

از دیگرمزایای اخذ نمایندگی از ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir نظارت دقیق بر هویت مدیران می باشد .

انواع اخذ نمایندگی برای کسب و کار های متفاوت :

اخذ نمایندگی برای مغازه

اخذ نمایندگی برای مشاغل

اخذ نمایندگی محصولات پر فروش

اعطای نمایندگی در کلیه شهر ها و استان ها

اخذ نمایندگی برای تولیدی ها

اخذ نمایندگی در بستر کشاورزی

اخذ نمایندگی در حوزه فرهنگی و آموزشی